درباره ما

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب زی کودک 

تمامی محتواهای ارایه شده در زی کودک در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
محتواهای موجود در سرویس زی کودک در دو دسته محتواهای رایگان و اشتراکی دسته بندی می شوند. برای دسترسی به محتوای رایگان کافیست فقط در زی کودک ثبت نام نمایید. شما میتوانید برای دسترسی به کلیه محتواها اقدام به خرید اشتراک نمایید. خرید اشتراک در واقع به منزله خرید دسترسی به همه ی محتواهای زی کودک می باشد.
زی کودک در صورت مشاهده هرگونه اقدام غیر متعارف برای دسترسی به اشتراک، خرید و ورود، این حق را دارد که این اقدامات غیرمجاز را متوقف و در ادامه اشتراک کاربر را لغو کند.
دریافت اشتراک زی کودم هیچگونه حقی را برای کاربران در ارتباط با مالکیت فیلم ها، سریال ها و به طور کلی هر محتوای ارائه شده و انتشار یا پخش عمومی آنها ایجاد نمی کند. مسلم است با پرداخت مبلغ، شما می توانید خدمات خریداری شده را در بازه زمانی مشخص شده بصورت آنلاین مشاهده کنید. 
در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک هایی به سایت های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است.

 


سرویس تماشای آنلاین انیمیشن برای بچه‌ها

انیمیشن‌ها تنها ابزاری برای گذران وقت بچه‌ها نیستند؛ بلکه کلاس‌های رایگانی‌اند که کودک ما در آنها درس‌های مهمی را برای زندگی می‌آموزد. هدف از تولید کارتون‌ها نیز همین است که آموزه‌های مرتبط با زندگی را در قالبی جذاب و کودک‌پسند، و قابل فهم برای سنین پایین عرضه کنند. بیش از این نیاز به توضیح نیست؛ که شما خودتان پیش از این قطعاً برای تربیت بهتر فرزندتان به زیروُبم این صحبت‌ها آگاهی‌اید. زی کودک سرویس تماشای فیلم، کارتون و انیمیشن برای بچه‌هاست. زی کودک اولین سرویسی است که نیاز به یک تلویزیون اینترنتی مختص کودکان را مهم تلقی کرد و همۀ توان خود را به‌کار گرفت تا همراه والدین و دوست بچه‌ها باشد. کلیدواژه و انگیزۀ اصلی فعالیت‌های زی کودک «سرگرمی‌آموزی» است. حالا ببینیم که سرگرمی‌آموزی چیست. شما به‌عنوان پدر یا مادر خوب می‌دانید که بچه‌ها از آموزش‌های سنتی فراری‌اند و یک‌جا نشاندن آنها چقدر سخت است! از منظر علمی هم پسندیده نیست که کودکان را در سنین پایین از بازی و سرگرمی دور کرده، مجبورشان کنیم که در کلاس‌های گوناگون شرکت کنند. اینجاست که اهمیت انیمیشن‌های آموزنده متناسب با سن فرزندمان مشخص‌تر می‌شود. کودکان عاشق تماشای کارتون‌اند و این بهترین فرصت است تا آنها را از راهی که خودشان دوست دارند با اساسی‌ترین مفاهیم آموزشی و اخلاقی و تربیتی آشنا کنیم. کودکان بارها و بارها به تماشای یک انیمیشن می‌نشینند و با مفاهیمی همچون دوستی، مهربانی، نیکوکاری، کار گروهی، تلاش، خانواده و… آشنا می‌شوند. در ضمن زمان آزادی هم در اختیار شما قرار می‌گیرد تا به برنامه‌های شخصی‌تان برسید!


با عضویت و خرید اشتراک و نصب اپلیکشن زی کودک میتونی هر جا که هستی با کلی انیمیشن دوبله شده و زبان اصلی، برنامه های آموزشی، بازی و موزیکال های شاد و باحال خودتو سرگرم کنی. نگران سرعت پایین اینترنتتم نباش، زی کودک با هر سرعت اینترنتی تنظیم می شه.
پس معطل نکن و همین الان ثبت نام کن و با خرید اشتراک کلی انیمیشن و برنامه کودک ببین